LOKALIZACJA IMPREZY


Giżycko - strefa dynamicznych pokazów na i nad j.Niegocin

Część dynamicznych pokazów lotniczych w ramach programu „Mazury AirShow 2019” odbywać się będzie w Giżycku, nad jeziorem Niegocin a najlepsze miejsce do oglądania podniebnych podpisów , w okolicach plaży miejskiej. Właśnie tam proponujemy znaleźć sobie "miejscówkę" do podziwiania podniebnego show.

A może ktoś ma możliwość oglądania ze statku lub na jachcie w towarzystwie przyjaciół?

Strefa lądowania skoczków spadochronowych podczas "Mazury AirShow 2019"

Dla tych na statku, własnym jachcie czy na balkonach domów w okolicy , warto pamiętać , że komentarz Tadeusza Sznuka z pokazów będzie również emitowany przez Radio AirShow na częstotliwości 89,1 MHz.

W sobotni wieczór (3.08.) o 22.00 wszystkich obserwatorów pokazów zapraszamy na pokaz sztucznych ogni, prosto z jeziora Niegocin.

Historyczne Lotnisko Kętrzyn-Wilamowo

Będzie to operacyjne lotnisko startów i lądowań samolotów biorących udział w pokazach podczas Mazury Airshow 2019. Tut będą stacjonowały samoloty XXI - Międzynarodowego Zlotu Przyjaciół Lotnictwa i Mazur. Będzie więc to miejsce gdzie będzie możliwość obejrzenia z bliska starty i lądowania , niezwykłe maszyny biorące udział w pokazach ale i eksponowane na wystawie statycznej . Może to być okazja do zrobienia przy nich pamiątkowego zdjęcia i porozmawiania z pilotami lub uzyskać ich autograf.

Możliwe będzie również wzięcie udziału w innych atrakcjach jak loty widokowe, wystawa sprzętu wojskowego itp.


strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt