[ 2018.04.20 ] Lotniczy weekend na Mazurach

Na przełomie kwietnia i maja zapowiada się pierwsza możliwość bardzo długiego wypadu  na aktywny wypoczynek w  Krainie  Wielkich Jezior Mazurskich. Jak się zaplanuje   urlop na kilka pojedynczych dni  a "szefostwo"  udzieli, można mieć 10 dni na turystyczny wypoczynek  w scenerii Mazur.

Planując  przylot  na lotnisko Kętrzyn po południu  27 kwietnia, przewidując  czas odlotu  6 maja można zaplanować i skorzystać z wielu regionalnych atrakcji. Rejs statkami po szlaku jezior mazurskich, czarter i pływanie jachtem żaglowym czy motorowym,  kajakowe wyprawy po Krutyni  lub  Sapinie to tylko niektóre możliwości wyboru formy pierwszego wiosennego dłuższego relaksu.

Nie wspomnę o możliwości  podziwiania zakątków Krainy Wielkich Jezior Mazurskich z kokpitu samolotu, przyjaznych  lądowiskach.
oryginalnych zabytkach,  mazurskich tawernach  i wieczornych  spotkaniach  przyjaciół. To wszystko jest/będzie możliwe jak  zdecydujecie się   skorzystać z naszej podpowiedzi.

Na okres  dłuższego  wiosennego  urlopu, w okresie  27.04-06.05 zapowiadam na lotnisku Kętrzyn Wilamowo  50% rabatu na  opłaty postojowe  (na placu i w hangarze), dla statków powietrznych bazujących minimum 3 dni. Bardzo operatywna  i zawsze uśmiechnięta Ania Piórkowska, będzie w gotowości by udzielić pomocy w sprawach wyszukania miejsc w hotelach, transportu  z lotniska i na lotnisko a może i w innych Was nurtujących sprawach.

Do zobaczenie !

Stanisław Tołwiński
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt