[ 2020.10.21 ] Szkolenie mechaników ULM i radiooperatorów w służbie lotniczej!

Jest jesień a niedługo i zima. Może warto zaplanować podniesienie swoich lotniczych kwalifikacji?

To może być okazja do wykorzystania czasu na zrealizowanie kursu dla uzyskania ŚWIADECTWA KWALIFIKACJI MECHANIKA OBSŁUGI STATKÓW POWIETRZNYCH ULM lub np. ŚWIADECTWA OPERATORA URZĄDZEŃ RADIOWYCH W SŁUŻBIE RADIOKOMUNIKACJNEJ LOTNICZEJ.

Aeroklub Krainy Jezior zaprasza wszystkich chętnych - zainteresowanych zdobyciem nowych kwalifikacji w wyjątkowej atmosferze znakomitych wykładowców – instruktorów w OSL „Invest Mazury” i w bardzo dobrym zapleczu szkoleniowym lotniska Kętrzyn Wilamowo.

Dla potwierdzenia szczególnego poziomu szkolenia na lotnisku Kętrzyn Wilamowo i atmosfery na kursie mechaników zacytuje poniżej tylko jedną opinię (z wielu posiadanych) wyrażoną przez leadera ostatniego kursu mechaników.

„Szkolenie u Was (w OSL Invest Mazury) całkowicie przekroczyło nasze oczekiwania. Przede wszystkim instruktorzy/wykładowcy Jerzy i Stefan są wspaniałymi ludźmi o rzadko spotykanej osobowości. Ich przebogate doświadczenie lotnicze sprawiło, że kurs nabrał zupełnie innego wymiaru. Przyjechaliśmy z przeświadczeniem, że wiele już umiemy, ale na miejscu okazało się, że to nie tylko o umiejętności chodzi. Czas mijał nam zbyt szybko, pytań było bardzo wiele, a z lotniska Wilamowo wyganiał nas wieczorem dopiero głód. :) Być może dlatego, że lotnictwo jest dla nas tylko hobby, a nie pracą, więc zupełnie inaczej podchodzimy emocjonalnie do wszystkiego, co nas tu spotkało. W każdym razie zawsze z przyjemnością będziemy do Was zaglądać w przyszłości, jeśli będziemy mogli w czymś przy okazji pomóc - też będzie nam miło…” - Andrzej Fijołek

A więc to może być jesienno-zimowa okazja dla pilotów ULM (w tym i wiatrakowców ) nabycia dodatkowej wiedzy i uzyskania uprawnień technicznych ułatwiających obsługę własnego statku powietrznego . W najlepszym miejscu , z renomowana kadrą i w dodatku na konkurencyjnych zasadach finansowych:

  1. Szkolenie do św. kw. „MM” z uprawnieniem TM(AG) – 2.400 zł (brutto);

  2. Szkolenie do św. kw. „MM” z uprawnieniem TM(A) – 2.200 zł (brutto);

  3. Szkolenie łączne do św. kw. „MM” z uprawnieniem TM(A) oraz z uprawnieniami TM(AG) – 4.000 zł (brutto).

Więcej informacji o ofercie szkolenia mechaników można poznać zaglądając na portal: http://www.investmazury.pl/informacje-dla-kandydatow-na-mechanikow.html oraz/lub zwracając się mailem na adres: biuro@lotniskoketrzyn.pl lub wajsznory@lotniskoketrzyn.pl ewentualnie można uzyskać dodatkowe wskazówki pod telefonami: 89-752 45 21, 89-752 40 49 , +48-503 172 816 lub 501 258 134

Zapraszamy na lotnisko Kętrzyn Wilamowo!
Zarząd AKJ

strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt