[ 2021.02.11 ] Apel do PRZYJACIÓŁ MAZUR & Mazury AirShow!

Nie będzie to moja odkrywcza sentencja, bo zapewne wszyscy znają sprawdzone ludowe porzekadło, że „PRZYJACIÓŁ POZNAJE SIĘ W BIEDZIE”. Każdy nie tylko ze swoich doświadczeń, ale i poczynionych obserwacji wie, że jest to nie kwestionowana brutalna prawda. Po takim wstępie zmierzam do sprecyzowania co chciałbym w tym tekście zaprezentować i o co prosić?

Nie będę odkrywczy przez stwierdzenie, że od wielu miesięcy mamy pandemię COVID-19, a rządowe ograniczenia boleśnie w skutkach finansowych doświadczają branżę hotelową, w tym wieloletnich PARTNERÓW największych cywilnych pokazów lotniczych w Polsce, realizowanych przez ponad 20 lat na Mazurach, znanych w Europie pn. „Mazury AirShow”.

Ta bolesna blokada działalności gospodarczej hoteli powinna niedługo się skończyć. Zwracając się do sympatyków Mazur i wiernych przyjaciół Mazury AirShow chciałbym przedstawić hotele godne naszej rekomendacji i warte skorzystania na zamieszkanie podczas zbliżającego się sezonu.

Partnerami dzięki który mogliśmy realizować zakwaterowanie załóg lotniczych podczas kolejnych edycji mazurskich pokazów lotniczych są następujące hotele:

  • W Giżycku: ST.BRUNO, EUROPA, MAZURY, TAJTY , WODNIK, AZS WILKASY, PRZYSTAŃ PTTK;

  • W rejonie Mikołajek: ROBET’S PORT wraz z Żeglugą Mikołajki oraz AMAX;

  • W Rynie: ZAMEK RYN, KARCZMA U WALLENRODA;

  • W Mrągowie: TO-TU, MAZURIA;

  • W rejonie Kętrzyna: TAURUS (w Św. Lipce) i WILCZY SZANIEC (w Gierłoży);

Wszystkie te wymienione obiekty hotelowe (zróżnicowane co do ilości gwiazdek – na miarę potrzeb gości) to bardzo przyjazne miejsca, a kierownictwa i personel tych hoteli daje gwarancję usług najwyższej jakości.

Starając się zainteresować w/w hotelami, chcielibyśmy przekonać Państwa (szczególnie tych którzy wybierają się na Mazury,) aby w wyborze zakwaterowania skorzystać z naszej rekomendacji hoteli godnych wsparcia - wypróbowanych PARTNERÓW Mazury AirShow

Zarząd Aeroklubu Krainy Jezior będzie wdzięczny za jak najszersze udostępnienie wieści o tej naszej przyjacielskiej prośbie !!!

Stanisław Tołwiński

P.S. BY UŁATWIĆ ROZPOZNANIE OFERTY I KONTAKT Z PARTNERSKIMI HOTELAMI, PONIŻEJ PUBLIKUJEMY LOGA Z PRZEKIEROWANIEM NA ICH PORTALE INTERNETOWE

 
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt