[ 2021.10.19 ] Jesienny kurs mechaników ULM – na lotnisku Kętrzyn Wilamowo!

W dniu 15 października 2021 dla 7 kursantów zakończył się kolejny już w OSL kurs mechaników samolotów ULM i wiatrakowców. Został zrealizowany na lotnisku Kętrzyn Wilamowo przy zaangażowaniu znakomitych wykładowców – instruktorów (Jerzego Kwiecińskiego, Stefana Wekera i Andrzeja Barczaka) i dobrych warunkach zapewnionej logistyki.

Po egzaminie wewnętrznym wszyscy otrzymali zaświadczenia o ukończeniu kursu co upoważnia do przystąpienia do sprawdzenia wiedzy oraz umiejętności przed egzaminatorem ULC.

Jak wiemy z relacji od egzaminatora, testy pisemne i bardzo dociekliwe rozmowy egzaminatora z egzaminowanymi dały efekt we wszystkich przypadkach znakomity. To znaczy , że wszyscy znakomicie zdali egzamin. Dobra praca szkoleniowa i jej efekty egzaminacyjne powodują niewątpliwą satysfakcją dla Ośrodka Szkolenia Lotniczego Invest Mazury a w szczególności dla bezpośrednich edukatorów kolejnych mechaników.

Teraz dla uzyskania świadectwa kwalifikacji … najważniejszym zadaniem absolwentów naszego kursu będzie odbycie rocznego stażu – praktyki pod nadzorem już doświadczonych mechaników, uznanych przez ULC.

Kolejnych zainteresowanych posiadaniem świadectwa kwalifikacji „MM” zapraszamy do zapewnienia sobie miejsca na kursach, które planujemy dopiero w maju i wrześniu 2022 roku. Obszerniejsze informację dla kandydatów zainteresowanych posiadaniem kwalifikacji mechaników ULM, są/będą dostępne na www.investmazury.pl/informacje-dla-kandydatow-na-mechanikow.html
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt