[ 2021.12.20 ] Na zbliżające się Święta i Nowy Rok!

Przed nami zbliżające się Święta Bożego Narodzenia a za chwile już Nowy 2022 Rok. Ten Magiczny czas niesie ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. Z tej okazji proszę przyjąć nasze serdeczne życzenia, aby w tym szczególnym okresie nie zabrakło miłości, oraz rodzinnego ciepła, by atmosfera tych pięknych i radosnych Świąt przepełniła pozytywną energią i nadzieją na Nowy - 2022 Rok.

Niech nadchodzące Święta będą dla Wszystkich niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk, w gronie Rodziny i Przyjaciół.

Proszę również o przyjęcie lotniczych życzeń Aeroklubu Krainy Jezior(poniżej) - od organizatora największych cywilnych pokazów lotniczych „non profit”, znanych w Europie pn. „Mazury AirShow” i wyróżnionych przez Polska Organizację Turystyczną w konkursie Najlepszy Produkt Turystyczny.

W 2022 roku czekają nas kolejne wyzwania społeczne – po 2 latach wymuszonej pandemią Covid -19 będziemy przygotowywali się do już 22-giej edycji tych mazurskich pokazów, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Z okazji zbliżających się Świąt ... i niechybnym nadejściem 2022 Roku życzymy wszystkim przyjaciołom Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i naszych inicjatyw w ramach akcji programowej „Lotnicze Mazury”, by mieli czas przybyć do Giżycka/na lotnisko Kętrzyn Wilamowo i spędzić czas w atmosferze wyjątkowego wydarzenia lotniczego.

Stanisław Tołwiński

Prezes AKJ
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt