[ 2020.07.30 ] Już za tydzień ...XXII MZPLiM!

W dniu 5 sierpnia (w środę) przylotem zgłoszonych samolotów rozpoczyna się XXII Międzynarodowy Zlot Przyjaciół Lotnictwa i Mazur. W tym roku  zdominowanym pandemią COVID-19 trudno się doczekać wspaniałej ekipy dawno niewidzianych załóg . A więc nareszcie będzie taka okazja za kilka dni.

Na ZLOT  zakwalifikowano 31 załóg, które  oczywiście będą  miło witane na lotnisku Kętrzyn Wilamowo.
Jak już wcześniej sygnalizowałem, naszym wspólnym celem  będzie miłe spędzenie czasu  na Mazurach, szczególnie  w  koleżeńsko-przyjacielskiej  atmosferze.
Przy okazji zachęcam osoby muzykujące do zabrania instrumentów a pozostałych proszę o  troskliwe przygotowanie strun głosowych i "wyostrzenie" słuchu.
W załączeniu wstępny program ZLOTU i kilku odwiedzin na zaplanowanych/partnerskich lądowiskach.
Ponieważ wszyscy zdajecie sobie sprawę jakie są/mogą być sytuacje i wymagania w związku z pandemią COVI-19, proszę o przyjęcie ze zrozumieniem naszych poniższych sugestii.
Na wszelki wypadek (ponieważ będziemy w różnych sytuacjach) zwracam się do wszystkich planujących przylot na Mazury aby:
•    W dniu przylotu wypełnili specjalne oświadczenie z tyt. COVID-19;
•    Zabrali ze sobą osobistą maseczkę;
•    Posiadali środek/płyn dezynfekujący do rąk.
Jednocześnie zapewniam uczestniczące załogi , że we wszystkich sytuacjach będzie starali się tak organizować punkty programu by nie zabrakło zdrowego rozsądku  i szacunku do innych w dobie COVID-19.

Uczestnicy ZLOTU  mają zapewnione bezpłatne  parkowanie samolotów.  Gdyby jednak ktoś musiał i chciał skorzystać z Hangaru , opłta z 50% rabatem czyli 40,00 PLN za nocleg.
Zainteresowane osoby hangarowaniem proszone są o wcześniejsze zasygnalizowanie takiej potrzeby pisząc na adres biuro@lotniskoketrzyn.pl
Ponieważ aura może płatać różne "psikusy", proszę, nie zapomnijcie o kotwiczeniach.
Wszystkie informacje organizatorów o XXII MZPLiM na bieżąco zamieszczany na www.lotniskoketrzn.pl . gdzie można zajrzeć aby przypomnieć sobie pewne szczegóły informacji.
Gdybyście (uczestnicy) chcieli zasygnalizować jakieś Wasze sugestie , jesteśmy gotowi uwzględnić je w działaniach realizacyjnych programu ZLOTU.

Z wyrazami szacunku!
Stanisław Tołwiński
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt