[ 2021.03.30 ] Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo! Przyjaciele Mazur i AKJ!

Za kilkanaście dni już Święta Wielkiej Nocy, niestety w sytuacji trzeciej fazy rozwijającej się epidemii, obligują nas (pewnie nie tylko nas) do pewnych osobistych refleksji i „remanentu” aktualnego stanu rozrzuconego w wiele miejsc grona przyjaciół.

Tradycyjną kartkę z życzeniami coraz częściej wypiera internet (swą mocą oddziaływania, wygodą w operowaniu a w okresie aktualnej epidemii - zalecany ) więc prosimy o wybaczenie, że właśnie w tej formie zwracamy się również do Państwa.

Przyjmijcie więc od nas (z Aeroklubu Krainy Jezior , Lotniska Wilamowo i Majątku Wajsznory) życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, niech w Waszych sercach zagości wiara, nadzieja, życzliwość i miłość, a Wasza witalność niech wykaże szczególną odporność na rozwijającą się epidemię koronawirusa.

Zaszczepionym przeciwko COVID-19 życzymy większego poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego a czekającym na szczepienie cierpliwości i jak najszybszego terminu szczepienia.

By te świąteczne dni stały się źródłem wzmacniania , napełniania pokojem i optymizmem na przyszłość. Życzymy również dobrego odpoczynku, kolorowych pisanek, smacznego jajka, zajączka z obfitymi darami, mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych (mamy nadzieję), spokojnych i cudownych dni.

A w pierwszy weekend sierpnia (7-8.08), mimo wielu przeciwności spowodowanych przez COVID-19, mamy nadzieję na zobaczenie Państwa podczas Mazury AirShow 2021 .

W imieniu Zarzadu AKJ
Stanisław Tołwiński
Prezes AKJ
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt