Materiały prasowe
Logotypy
Zdjęcia
Dźwięki

UWAGA: informacje bieżące z przebiegu Mazury AirShow 2013 znajdują się na Facebook Mazury AirShow

11.01.2011
Lot widokowy i akrobacyjny, skok spadochronowy i kalendarz lotniczy wciąż na internetowej licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


Mimo, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zakończyła kolejny, 19. Finał świątecznego grania, to wciąż trwają licytacje na aukcji internetowej.

Wylicytować można, między innymi, lot w samolocie akrobacyjnym JAK-52, skok spadochronowy w tandemie z instruktorem czy promocyjny lot samolotem nad Krainą Wielkich Jezior Mazurskich w ramach akcji Mazury Cud Natury.

Wszystkie te atrakcje będzie można zrealizować podczas Mazury AirShow 2011, w dniach 6-7 sierpnia, w Giżycku nad Jeziorem Niegocin.

Wówczas, podobnie jak w ubiegłych latach w Giżycku, wodniacko-lotniczej stolicy Mazur brzegi jeziora Niegocin przeistoczą się w naturalny amfiteatr dla widzów – pasjonatów lotnictwa, sportów lotniczych oraz zwykłych turystów przebywających na Mazurach. Będzie to doskonała okazja to „zwiedzenia” Krainy Wielkich Jezior Mazurskich z lotu ptaka.

Tym bardziej warto wziąć udział w aukcji internetowej, szczególnie że wylicytowane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu medycznego – „Jeśli jest okazja świetnie się bawić i przy tym pomóc innym to skorzystajmy z takiej możliwości i włączmy się w ciekawą inicjatywę” – zachęcają członkowie Aeroklubu.

Aeroklub Krainy Jezior, który przeznaczył na cele WOŚP atrakcje w postaci lotów samolotem oraz skoku spadochronowego jest przekonany, że dzięki swojemu niewielkiemu udziałowi pomoże w zakupie sprzętu medycznego dla dzieci.

Zachęcamy do licytacji na stronie WOŚP:

Skok spadochronowy w tandemie w Mazury AirShow (numer 454221)

Lot samolotem akrobacyjnym JAK-52 (numer 454192)


Kalendarz "Lotnicze Mazury 2011" (numer 454149)


Lot samolotem nad Krainą Wielkich Jezior (numer 454097)