Materiały prasowe
Logotypy
Zdjęcia
Dźwięki

UWAGA: informacje bieżące z przebiegu Mazury AirShow 2013 znajdują się na Facebook Mazury AirShow

27.06.2008
Polecą promować województwo warmińsko-mazurskie

27 sierpnia 2008 historycznym samolotem AN-2 reprezentacja województwa poleci do Krakowa promować region podczas Małopolskiego Pikniku Lotniczego. Celem ekipy jest prezentacja atrakcji Warmii i Mazur oraz promocja regionalnych imprez lotniczych, w tym organizowanego tym roku na lotnisku Kętrzyn Wilamowo XII Europejskiego Zlotu Antonowów, który odbędzie się podczas jubileuszowego Festynu Lotniczego MAZURY.

 

W załodze „Latającej Promocji Regionu” znalazł się Dyrektor Stanisław Harajda oraz Beata Kantolak z Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego, a także najbardziej aktywni w promocji Warmii i Mazur członkowie Aeroklubu Krainy Jezior. Ekipa jest wyposażona w materiały promocyjne regionu, namiot recepcyjny, w którym odbywać będą się spotkania informacyjne i prezentacje regionalnych produktów oraz usług. „Latająca promocja regionu” to oryginalny pomysł, który przyniósł już duże sukcesy m.in. podczas imprez na Litwie.

 

Dziennikarzy zainteresowanych spotkaniem z załogą zapraszamy na lotnisko Dajtki w Olsztynie o godz. 16.15. W trakcie całej wyprawy informacje można uzyskać u organizatora Stanisława Tołwińskiego (tel. kom. 501 258 134) lub Stanisława Harajdy (tel. kom. 607 338 317)