Materiały prasowe
Logotypy
Zdjęcia
Dźwięki

UWAGA: informacje bieżące z przebiegu Mazury AirShow 2013 znajdują się na Facebook Mazury AirShow

03.07.2008
AKREDYTACJA DZIENNIKARZY NA XII EUROPEJSKI ZLOT SAMOLOTÓW AN-2 & FESTYN LOTNICZY MAZURY 2008

Serdecznie zapraszamy dziennikarzy zainteresowanych uczestnictwem w odbywającym się po raz pierwszy na lotnisku Kętrzyn Wilamowo XII Europejskim Zlocie Samolotów AN-2 oraz jubileuszowym Festynie Lotniczym MAZURY 2008 do kontaktu z Biurem Prasowym (k.tolwinska@lotniskoketrzyn.pl, tel. 22 618 50 70, fax. 22 619 27 76)  imprez lub wypełnienia formularza akredytacyjnego dostępnego w zakładce AKREDYTACJA.


XII Europejski Zlot Samolotów AN-2 to międzynarodowa impreza lotnicza skupiająca miłośników zabytkowych samolotów AN-2. Organizacja tej imprezy na mazurskim lotnisku Kętrzyn Wilamowo jest okazją do prezentacji atrakcji Warmi i Mazur zagranicznym załogom. Do udziału w programie Zlotu zapraszamy dziennikarzy, którzy są zainteresowani reportażem z tej imprezy lub pokazaniem Krainy Tysiąca Jezior przez pryzmat odczuć naszych zagranicznych gości.


Festyn Lotniczy MAZURY 2008 to specjalna, jubileuszowa edycja największej imprezy lotniczej tej części Polski i jednej z największych w kraju. Tegoroczny Festyn Lotniczy MAZURY będzie okazją do wielu podsumowań oraz spotkań szerokiego grona entuzjastów lotnictwa i Mazur - będzie to okazja do rozmowy zarówno z pilotami amatorami, jak i zawodowacami, Mistrzami akrobacji, lotnikami wielu dyscyplin - motolotniarzami, spadochroniarzami, szybownikami, modelarzami, konstruktorami i różnorodnymi osobowościami skupionymi wokół idei lotnictwa. Bogaty program pokazów lotniczych, w tym występ wojskowego zespołu akrobacyjnego Biało-Czerwone Iskry stowrzy szansę do uzyskanie ciekawego materiału fotograficznego i filmowego.